Zarząd Okręgowy w Ciechanowie

Polski Związek Łowiecki

 Zgodnie z Terminarzem Centralnych Zawodów Strzeleckich w dniu 29 września 2018r na strzelnicy myśliwskiej w Chotumiu, w koleżeńskiej atmosferze odbyły się zawody
"O Puchar Północnego Mazowsza".

Do współzawodnictwa stanęło 58 zawodników. Program zawodów obejmował pełny wielobój myśliwski, przeprowadzony według prawideł strzelań myśliwskich Polskiego Związku Łowieckiego.

W klasyfikacji indywidualnej: W klasie Powszechnej pierwsze miejsce zajął Michał Wadas wynikiem 472pkt. z ZO PZŁ Siedlce, drugie miejsce Sylwester Romanik z wynikiem 448pkt. z ZO PZŁ Siedlce, trzeci był Krzysztof Kozikowski z wynikiem 438 pkt. z ZO PZŁ Łomża.

Galeria z Zawodów w Strzelaniach Myśliwskich o Puchar Północnego Mazowsza


  20180929 Sprawozdanie z Zawodów w Strzelaniach Myśliwskich  

  20180929 Mistrzowie Zawodów w Strzelaniach Myśliwskich
 
  20180929 Wyniki Zawodów w Strzelaniach Myśliwskich

 

W klasie Mistrzowskiej - zwyciężył Jerzy Gochnio wynikiem 471pkt. z ZO PZŁ Biała Podlaska, drugi był Jacek Mierzejewski z wynikiem 467pkt. z ZO PZŁ Olsztyn, trzecie miejsce zajął Artur Małecki w wynikiem 466pkt. z ZO PZŁ Krosno.

W klasyfikacji Dian zwyciężyła Ewa Piątkowska- Klimaszewska z wynikiem 370pkt. z ZO PZŁ Suwałki, drugie miejsce zajęła Urszula Sokólska z wynikiem 369 pkt. z ZO PZŁ Łomża, trzecie miejsce zdobyła Edyta Kifiak z wynikiem 374 pkt. z ZO PZŁ Łomża.

W śrucie najlepszy wynik –295 pkt. uzyskał Sławomir Marlęga z ZO PZŁ Ciechanów,  w kuli

zwyciężył Wojciech Hanusz z wynikiem 191 pkt. z ZO PZŁ Siedlce.

            Wręczenia pucharów oraz dyplomów dla uczestników zawodów dokonał Sędzia Główny Jacek Borkowski, Przewodniczący Kolegium Sędziowskiego ZO PZŁ w Ciechanowie Waldemar Jendrzejewski oraz Przewodniczący ZO PZŁ w Ciechanowie Krzysztof Ogroński.

Zawody uświetnił rodzinny zespół sygnalistów myśliwskich -  Wróblewscy.

Wszystkim zawodnikom składamy podziękowania oraz gratulujemy uzyskanych wyników.

Ogromne słowa podziękowania kierujemy do PPHU ROLBUD Sp. z o.o. Sp.k. Siedziba:
ul. Niechodzka 5 06-400
Ciechanów, która ufundowała nagrody dla zawodników.